Superkoncentrat. Mocno skoncentrowany, wydajny, ekonomiczny w użyciu, biodegradowalny preparat oparty na kwasie cytrynowym przeznczony o czyszczenia i odkamieniania wszystkich powierzchni w obszarach sanitarnych. Bezpieczny dla użytkowników, powierzchni i środowiska.


Opis
SUPERKONCENTRATY - specjalna forma cenionych i sprawdzonych preparatów PRAMOL. Ogranicza ilość opakowań wprowadzanych do obrotu, następnie poddawanych utylizacji, obniża koszty stosowania, magazynowania i transportu. Stosowane zgodnie z zaleceniami producenta, Superkoncentraty, pozwalają osiągnąć takie same efekty jak ich mniej skoncentrowane odpowiedniki.
Preparat do codziennego zastosowań w obszarach sanitarnych o wysokim stopniu biodegradacji. Czyści, odkamienia i nadaje przyjemny zapach. 5-krotnie bardziej skoncentrowany od preparatu PRAMOL SANIREIN. Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie stosowania oraz bezpieczeństwie dla powierzchni, na których jest stosowany. Nie uwalnia parów powodujących korozję. Pozostawia powierzchnie higienicznie czyste.

Zastosowanie
Stosować do czyszczenia wszystkich rodzajów powierzchni zmywalnych / odpornych na działanie kwasów w szczególności w obszarach sanitarnych, m in. do płytek, porcelany sanitarnej, powierzchni chromowanych, powierzchni z tworzyw sztucznych, wanien, brodzików, powierzchni gumowych i gumowanych.
Dozowanie
10 ml – 60 ml na 10 L wody (0,1 – 0,6%)
Sposób użycia
Zmoczyć fugi podatne na działanie kwasu (cementowe) wodą. Aplikować roztwór roboczy (patrz: Dozowanie) na powierzchnię lub bezpośrednio na gąbkę. Szorować w miejscu występowania silnych zabrudzeń. Spłukać powierzchnię wodą.
Może być również używany do mycia maszynowego


Wydajność
10 L roztworu na 40 – 120 m2

Uwagi

Nie stosować na powierzchniach wrażliwych na działanie kwasu m. in. wapienie - trawertyn, marmur, solnhofer; łupek, kamienie sztuczne (np. lastriko).
Przed pierwszym użyciem należy przeprowadzić test odporności powierzchni na kwas - na małej powierzchni lub w miejscu niewidocznym.
Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane niewłaściwym użyciem.

Dane techniczne:

Trwałość: 2 lata
Wartość pH (koncentrat): 1
Wartość pH (roztwór 1%): 3 – 4
Składniki: kwasy organiczne, niejonowe związki powierzchniowo czynne, zagęstniki, barwniki, substancje zapachowe

Inne produkty w kategorii Superkoncentraty - (8)