Preparat do szybkiego usuwania śladów po markerach permanentnych, długopisach, tuszu do pieczątek i innych trudnych do usunięcia zabrudzeń i plam podobnego typu. Niezwykle skuteczny i bezpieczny w stosowaniu. 

Opis

Gotowy do użycia preparat przeznaczony do szybkiego usuwania śladów po markerach permanentnych, długopisach, tuszu do pieczątek i innych trudnych do usunięcia zabrudzeń i plam podobnego typu. Może być stosowany jako preparat do gruntownego czyszczenia powierzchni z tworzyw sztucznych. Niezwykle skuteczny i bezpieczny w stosowaniu. Doskonale sprawdza się w usuwaniu tłustych zabrudzeń.

Zastosowanie

Stosować do czyszczenia wszystkich powierzchni zmywalnych z tworzyw sztucznych w szczególności do czyszczenia stołów, biurek, blatów, mebli, obudów urządzeń, itp.


Dozowanie

Stosować nierozcieńczony


Sposób użycia

Nanieść bezpośrednio na szmatkę lub czyściwo i przetrzeć powierzchnię. Nie używać padów/gąbek o właściwościach ciernych.
Można nanieść preparat bezpośrednio na powierzchnię spryskując z odległości ok. 30 cm. Wytrzeć gąbką lub szmatką.

Wydajność

1 litr na 20 – 40 m2.

Uwagi

Przed użyciem na powierzchniach lakierowanych lub powierzchniach delikatnych, sprawdzić działanie preparatu na powierzchnię w niewidocznymi miejscu.
Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane niewłaściwym użyciem.


Dane techniczne:

Trwałość 2 lata
Wartość pH gotowy do użycia: 10
Składniki niejonowe związki powierzchniowo czynne, rozpuszczalniki organiczne, substancje zapachowe, woda

Inne produkty w kategorii Preparaty specjalistyczne - (15)