Superkoncentrat. Mocno skoncentrowany, wydajny, ekonomiczny w użyciu preparat czyszczący na bazie alkoholu, przeznaczony do bieżącego czyszczenia. Wysycha nie pozostawiając smug. Zaprojektowany do stosowania na różnych powierzchniach. Szczególnie polecany do podłóg o wysokim stopniu połysku np. kamień naturalny i syntetyczny.

Opis
SUPERKONCENTRATY - specjalna forma cenionych i sprawdzonych preparatów PRAMOL. Ogranicza ilość opakowań wprowadzanych do obrotu, następnie poddawanych utylizacji, obniża koszty stosowania, magazynowania i transportu. Stosowane zgodnie z zaleceniami producenta, Superkoncentraty, pozwalają osiągnąć takie same efekty jak ich mniej skoncentrowane odpowiedniki.
Niskopieniący preparat czyszczący, którego siła działania wspomaga zawarty w nim alkohol. 5-krotnie bardziej skoncentrowany od preparatu PRAMOL ALCODOR. Użyteczny wszędzie, gdzie można czyścić wodą. Może być stosowany w czyszczeniu ręcznym podłóg (mop), powierzchni ponadpodłogowych (np. spryskiwacz) oraz czyszczeniu maszynowym. Skuteczny również w przypadku stosowania twardej wody.

Zastosowanie
Stosować do czyszczenia wszystkich powierzchni zmywalnych / odpornych na działanie wody. Szczególnie polecany do podłóg, schodów, powierzchni lakierowanych, armatury, powierzchni sanitarnych i szkła.


Dozowanie
10 – 60 ml na 10 L wody (0,1 – 0,6%)

Inne produkty w kategorii Preparaty czyszcząco-pielęgnujące - (16)