Zasadowy preparat zaprojektowany specjalnie do czyszczenia powierzchni ceramicznych. Skuteczny na powierzchniach mikroporowatych. Szczególnie polecany do dużych powierzchni i czyszczenia maszynowego. 

Opis

Skoncentrowany preparat o odczynie zasadowym, przeznaczony do gruntownego czyszczenia podłóg a nawet usuwania powłok ochronnych. Skuteczny w bardzo niskich stężeniach i niskopieniący – dzięki temu sprawdza się w czyszczeniu maszynowym. Może być również używany do czyszczenia ręcznego.

Zastosowanie

Szczególnie polecany do czyszczenia nowoczesnych podłóg o mikroporowatej strukturze np. gresu, kamieni naturalnych i sztucznych.
Możne być stosowany do czyszczenia innych rodzajów podłóg zmywalnych / odpornych na działanie wody i preparatów zasadowych takich jak klinkier, posadzki żywiczne, terrakota, itd.

Dozowanie
Gruntowne czyszczenie maszynowe: 100– 200 ml na 10 L wody (1 - 2%).
Gruntowne czyszczenie ręczne: 50 – 100 ml na 10 L wody (0.5- 1%).
Usuwanie starych powłok / stripowanie: 1 – 2 L na 10 L wody (10 - 20%).

Sposób użycia

Gruntowne czyszczenie maszynowe: aplikować roztwór roboczy (patrz: Dozowanie) na powierzchnię, szorować a następnie usunąć resztki roztworu roboczego wraz z zabrudzeniami.
Gruntowne czyszczenie ręczne: aplikować roztwór roboczy (patrz: Dozowanie) na powierzchnię, szorować a następnie usunąć resztki roztworu roboczego wraz z zabrudzeniami (wypłukanym mopem, czyściwem lub odpowiednim odkurzaczem).
Usuwanie starych powłok / stripowanie: aplikować roztwór roboczy (patrz: Dozowanie) na powierzchnię, pozostawić na powierzchni na 5 do 10 minut, szorować a następnie usunąć resztki roztworu roboczego wraz z zabrudzeniami (np. odpowiednim odkurzaczem).


Wydajność

10 L roztworu na 80 – 100 m2


Uwagi

Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane niewłaściwym użyciem.

Dane techniczne:

Trwałość: 2 lata
Wartość pH (koncentrat): 13
Wartość pH (roztwór 1%): 11-12
Składniki: związki powierzchniowo czynne, rozpuszczalniki, sole, barwniki, woda

Inne produkty w kategorii Preparaty czyszczące - (10)