Zasadowy preparat zaprojektowany specjalnie do gruntownego czyszczenia powierzchni mikroporowatych. Penetruje pory dogłębnie i usuwa zabrudzenia które wniknęły w strukturę podłogi. 

Opis 

Skoncentrowany preparat o odczynie zasadowym, przeznaczony do gruntownego czyszczenia podłóg mikroporowatych - posiada doskonałe właściwości penetrujące. Skutecznie usuwa nawet stare i trudne zabrudzenia. Dzięki temu sprawdza się również w czyszczeniu warsztatów i w przemyśle.

Zastosowanie 

Szczególnie polecany do czyszczenia nowoczesnych podłóg o mikroporowatej strukturze np. gresu, kamienia naturalnego i sztucznego. 
Można stosować do czyszczenia innych rodzajów podłóg zmywalnych / odpornych na działanie wody i preparatów zasadowych takich jak klinkier, posadzki żywiczne, terrakota, itd.


Dozowanie 

Gruntowne czyszczenie maszynowe: 100– 200 ml na 10 L wody (1 - 2%).
Gruntowne czyszczenie ręczne: 50 – 100 ml na 10 L wody (0.5- 1%).
Usuwanie trudnych zabrudzeń / doczyszczanie (duże powierzchnie): 1 – 2 L na 10 L wody (10 - 20%).
Usuwanie trudnych zabrudzeń / doczyszczanie (miejscowe): stosować nierozcieńczony

Sposób użycia 

Gruntowne czyszczenie maszynowe: aplikować roztwór roboczy (patrz: Dozowanie) na powierzchnię, szorować a następnie usunąć resztki roztworu roboczego wraz z zabrudzeniami. 
Gruntowne czyszczenie ręczne: aplikować roztwór roboczy (patrz: Dozowanie) na powierzchnię, szorować a następnie usunąć resztki roztworu roboczego wraz z zabrudzeniami (wypłukanym mopem, czyściwem lub odpowiednim odkurzaczem). 
Usuwanie trudnych zabrudzeń / doczyszczanie (duże powierzchnie): aplikować roztwór roboczy (patrz: Dozowanie) na powierzchnię, pozostawić na powierzchni na 5 do 10 minut, szorować a następnie usunąć resztki roztworu roboczego wraz z zabrudzeniami (np. odpowiednim odkurzaczem).
Usuwanie trudnych zabrudzeń / doczyszczanie (miejscowe): aplikować koncentrat bezpośrednio na zabrudzenie, szorować, spłukać dużą ilością wody i pozostawić do wyschnięcia.

Wydajność 

10 L roztworu na 50 – 80 m2
Uwagi 
Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane niewłaściwym użyciem.

Dane techniczne:

Trwałość: 2 lata 
Wartość pH (koncentrat): 13 
Wartość pH (roztwór 1%): 10-11 
Składniki: związki powierzchniowo czynne, rozpuszczalniki, sole, barwniki, woda

Inne produkty w kategorii Preparaty czyszczące - (10)