Filtruj według

Podkategorie
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj

DEZYNFEKCJA

VIRUSOLVE +LAWENDA 5L KONCENTRAT, MC-1011

Cena 486,11 zł
Dostępność: Brak na stanie
VIRUSOLVE +LAWENDA 5L KONCENTRAT, MC-1011. KONCENTRAT DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI I NARZĘDZI. 5 L = 100 LITRÓW ROZTWORU.

VIRUSOLVE+ LAWENDA 1L KONCENTRAT DO DEZYNFEKCJI

Cena 148,36 zł
Dostępność: Brak na stanie
Virusolve+ lawenda 1 L PREPARAT DO MYCIA I DEZYNFEKCJI WYSOKIEGO POZIOMU. ZAPOBIEGA RYZYKU PRZENOSZENIA ZAKAŻEŃ KRZYŻOWYCH Z POWIERZCHNI I WYROBÓW MEDYCZNYCH. 1 litr= 20 LITRÓW ROZTWORU 5% STĘŻENIE

TORK PIANKA DO DEZYNFEKCJI RĄK 400 ML

Cena 32,83 zł
Dostępność: Brak na stanie
TORK PIANKA DO DEZYNFEKCJI RĄK 400 ML HIGIENICZNA DEZYNFEKCJA RĄK W 30 SEKUND 12 SZT KARTON
PURELL DOZOWNIK  DO ŻELU FMX-353
  • Nowy

PURELL DOZOWNIK DO ŻELU FMX

Cena 69,10 zł
Dostępność: Brak na stanie
PURELL DOZOWNIK DO ŻELU FMX PRZYCISKOWY 5129 GOJO

Skuteczna i efektywna dezynfekcja wymaga stosowania uniwersalnych środków odkażających przeznaczonych do zredukowania liczby drobnoustrojów w kierunku optymalnego, bezpiecznego poziomu. Nie jest to jednoznaczne z całkowitym usunięciem chorobotwórczych mikroorganizmów (wirusy, bakterie, grzyby), ale do pozostawienia powierzchni bezpiecznej dla zdrowia. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo specjalistyczne Płyny i żele do dezynfekcji dłoni, dzięki którym zadbanie o szczególną ochronę jest możliwe. Polecamy środki odkażające wyłącznie o sprawdzonym działaniu, gwarantujące ochronę i w krótkim czasie efektywność działania.

Prawidłowe nanoszenie płynów i żelów do sterylizacji umożliwiają Dozowniki i stojaki do dezynfekcji, które doskonale sprawdzają się w miejscach publicznych,placówkach medycznych, restauracjach, szkołach, centrach handlowych, biurach i zakładach przemysłowych. Szybkość i łatwość obsługi, zachowanie stałej higieny oraz redukcja kosztów to zaledwie tylko kilka zalet, jakich można doświadczyć poprzez użyteczność tego rodzaju sprzętu. Profesjonalne preparaty do dezynfekcji posiadają szerokie spektrum działania, dzięki czemu mogą być stosowane na różnorodnych powierzchniach. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo również Płyny do dezynfekcji powerzchni i Ściereczki do dezynfekcji powierzchni, których zastosowanie może być użyte zarówno na małych,jak i bardzo dużych przestrzeniach oraz w trudno dostępnych miejscach.

Preparaty charakteryzują się całkowitą skutecznością, łatwością w obsłudze i bezpieczeństwem w aplikacji. Przy zachowaniu całkowitej ostrożności przed wszelkimi wirusami i bakteriami zalecamy stosowanie tzw. środków ochrony osobistej, czyli Maseczki ochronne i Rękawice jednorazowe. Ich działanie stało się priorytetem w celu zapewnienia zdrowia, a zwłaszcza zagwarantowanie bezpieczeństwa. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty środków dezynfekujących.