Filtruj według

Podkategorie
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj

AKCESORIA DO SPRZĄTANIA

Zadbanie o nieskazitelne i sterylne powierzchnie podłogowe jest czynnością monotonną i bardzo ciężką w utrzymaniu stałego efektu czystości. Dlatego w naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór mopów sznurkowych i płaskich, które wytworzone są z mikrofibry i bawełny. Popularność mopów myjących jest bardzo duża, gdyż wykorzystywane są w gospodarstwach domowych, a także miejscach użytku publicznego. Polecamy także stosowanie STELAŻY,KIJÓW i UCHWYTÓW do mopów czyszczących, gdyż ułatwiają i usprawniają proces sprzątania zarówno na małych, jak i dużych powierzchniach podłogowych np. w halach, magazynach. Wszystkie produkty wykonane są z nowoczesnych, lekkich i wytrzymałych materiałów, dzięki czemu odczuwalna jest w pełni wygoda użytkowania oraz bezpieczeńswto pracy. Innowacyjnym rozwiązaniem w uzyskaniu niestazitelnej czystości stały się ZBIERAKI PODŁOGOWE , zwłaszcza w miejscach, których posadzki mają stałą styczność z wodą np. na pływalaniach, centrach SPA, szatniach z dostępem do prysznica. Pod względem funkcjonalnośći zbieraki podłogowe wyposażone są w gumę i doskonale nie przepuszczają wilgoci, dzięki czemu ich użyteczność staje się szybka, łatwa i skuteczna przy niewielkim nakładzie pracy. Wszystkie produkty dostępne są w rozmaitych rozmiarach, kolorach, a także w różnych wariantach technicznych.

Ze względu na bardzo trudne utrzymanie higienicznej czystości w miejscach publicznych oferujemy profesjonalnie i solidnie wykonane WÓZKI DO SPRZĄTANIA . Dostępne są wózki jednowiadrowe, dwuwiaderkowe i serwisowe, dzięki którym zaprowadzenie stałego porządku, nawet w dużych pomieszczeniach staje się przyjemne i proste. Wszystkie wózki znajdują bogate zastosowanie w galeriach handlowych, resturacjach, szkołach, biurach, szpitalach itp. Dla działalności hoteli, ośrodków i pensjonatów mamy do zaproponowania specjalistyczne WÓZKI HOTELOWE ułatwiające obsługę gości. Przy wyborze odpowiedniego wózka należy zwrócić uwagę na jego wielkość, ilość półek i udogodnień, tak aby spełniały wszystkie indywidualne wymagania klienta.

Polecamy wszystkie wózki znajdujące się w naszej ofercie, gdyż każdy z nich cechuje się wysoką jakością wykonania, co przekłada się na ich funkcjonalność i trwałość w użytkowaniu. Ochrona środowiska naturalnego poprzez zmniejszenie ogromnej ilości składowanych odpadów na wysypiskach jest możliwa, dzięki metodzie praktycznego segregowania śmieci. Dlatego oferowane przez nas KOSZE DO SEGREGACJI ŚMIECI to pierwszy i ważny krok w stronę recyklingu. Polecane przez nas pojemniki do segregacji odpadów dostępne są w wielu rozmiarach (oznaczonych w ilości litrów) i kolorach, dzięki czemu idealnie wpasują się w każdą przestrzeń użytkową. Bardzo dobrze sprawdzają się w domach, szkołach, restauracjach, hotelach i miejscach użytku publicznego. Kosze charakteryzują się przede wszystkim trwałością i mobilnością, wyposażone są w koła, dzięki którym ich transport nie sprawia trudności. W utrzymaniu całkowitego porządku w miejscu pracy pomocne stają się KOSZE PEDAŁOWE oraz KOSZE OTWARTE. Ich obsługa jest bardzo prosta, szybka i przyjemna. Możemy z nich korzystać praktycznie na każdej przestrzeni, gdyż dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach. Kosze wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, dzięki czemu stają się odporne na przypadkowe uszkodzenia. Wszystkie akcesoria dostępne są w naszej ofercie w wielu wariantach, proponujemy skorzystanie z każdego produktu.