Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Oczyszczacze powietrza

Zadbanie o świeżość powietrza i komfort pracy w danym pomieszczeniu, zwłaszcza przy dużym natężeniu ruchu nie jest czynnością łatwą do wykonania. Najlepszym urządzeniem dedykowanym do usuwania zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu i dbanie o jego wysoką jakość jest oczyszczacze powietrza.

Doskonale sprawdza się w różnorodnych pomieszczeniach, jednak ściśle dopasowuje się do indywidualnych potrzeb klienta i każdej sytuacji. Nasze urządzenia dostępne są w wielu rozmiarach z różnorakim przepływem powietrza, żużyciem prądu, poziomem hałasu i opcjach montażu.

Rozwiązanie do filtracji powietrza daje możliwość wyboru odpowiedniego rodzaju konfiguracji filtrów, dostosowanych do potrzeb konkretnego środowiska pracy. Inteligenty system oczyszczania powietrza odfiltrowuje wszystkie pyły, zanim osiądą na powierzchni, bądź dostaną się do dróg oddechowych użytkowników. Dzięki specyficznej budowie urządzenie pochłania więcej cząseczek, rzadziej się przy tym zatykając, przez co ich żywotność jest stosunkowo wydłużona.

Jedną z zalet oczyszczaczy jest to, że mogą również służyć jako remedium na dolegliwości alergiczne. Wychwytując z powietrza różnego rodzaju pyłki roślinne, drobnoustroje, roztocza i kurz, pomagają w zwalczaniu przyczyn powstawania alergii wziewnych. Polecamy całą, szeroką gamę naszych produktów.