Filtruj według

Podkategorie
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Maszyny czyszczące

ODKURZACZ IPC SOTECO LP 1/12 ECO B

Cena 529,00 zł brutto
Dostępność: Brak na stanie
ODKURZACZ LP 1/12 ECO B ZBIORNIK 12 LITRÓW Z MOŻLIWOŚCIĄ POSTAWIENIA NA SCHODACH

ODKURZACZ IPC SOTECO LP 1/16 ECO B

Cena 680,00 zł brutto
Dostępność: Brak na stanie
Odkurzacz biurowo-hotelowy. Bardzo dobre parametry techniczne oraz duży zbiornik zanieczyszczeń. Akcesoria standardowe w zestawie. Moc 900 W. Podciśnienie 2260 mm H2O i przepływ powietrza 158 m3/h. Obudowa zbiornika wykonana z tworzywa o pojemności 16 lit

ZAMIATARKA PROWADZONA IPC 550 M

Cena 1 852,00 zł brutto
Dostępność: Brak na stanie
Ręczna zamiatarka o wydajności 1600 m2/h oraz szerokości czyszczenia 55cm. Pojemność zbiornika na odpady 25 litrów.

ZAMIATARKA PROWADZONA IPC 510 M

Cena 2 835,00 zł brutto
Dostępność: Brak na stanie
Ręczna zamiatarka o wydajności 1750 m2/h i szerokości czyszczenia 67 cm. Pojemność zbiornika 24 litry z regulacją siły docisku szczotki głównej. Solidna konstrukcja na stalowej ramie.

ZAMIATARKA ELEKTRYCZNA IPC 750 E

Cena 6 072,00 zł brutto
Dostępność: Brak na stanie
Zamiatarka elektryczna, napędzana baterią, pozwalająca na 1,5h autonomię pracy. Wydajność 3000 m2/h przy szerokości czyszczenia 75 cm. Bateria oraz ładowarka w zestawie.

ZAMIATARKA ELEKTRYCZNA IPC 512 ET

Cena 16 145,00 zł brutto
Dostępność: Brak na stanie
Zamiatarka elektryczna, napędzana baterią, pozwalająca na 2,5 h autonomię pracy. Wydajność 2450 m2/h przy szerokości czyszczenia 70 cm. Bateria oraz ładowarka do kupienia oddzielnie.

HPE HIGH PURE IPC

Cena 17 030,00 zł brutto
Dostępność: Brak na stanie

ZAMIATARKA SPALINOWA IPC 712 ST

Cena 27 497,00 zł brutto
Dostępność: Brak na stanie
Zamiatarka o zasilaniu spalinowym 4 konnym silnikiem benzynowym. Wydajność 3150m2/h przy szerokości czyszczenia 90cm.

Maszyny i technologie czyszczące zaprojektowane są w ten sposób, aby w największym stopniu usuwały maksymalną ilość potencjalnie szkodliwych zanieczyszczeń, wykazując przy tym swoją efektywność i istotnie ograniczając towarzyszące temu koszty. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór MYJEK CIŚNIENIOWYCH i PAROWNIC, wykorzystywanych do zadań przemysłowych i samoobsługowych. Ich niezawodność polega na tym, że umożliwiają sterowanie w jednym miejscu, niezależnie od tego, czy miejsce czyszczenia znajduje się blisko, bądź daleko od użytkownika. Sprzęt jest bardzo wydajny, a co za tym idzie, pozwala na obniżenie potrzeby obsługi serwisowej, pozwalając na zredukowanie kosztów. W sposób szybki, łatwy i przyjemny możemy wyczyści nawet ciężko dostępne miejsca.

Polecamy również ZMYWARKI DO POSADZEK I ZAMIATARKI, które pozwalają osiągnąć w krótkim czasie nieskazitelną czystość wszelkiego rodzaju nawierzchni. Gwarantują wysoką skuteczność myjącą oraz trwałość w warunkach intensywnej eksploatacji. Niezawodność tych maszyn skupia się przede wszystkim na łatwości ich użytkowania, nienagannej jakości i precyzji wykonania. W naszej ofercie dostępne są również ODKURZACZE PROFESJONALNE, które są proste w budowie, łatwe w użyciu i bardzo ekonomiczne. Przeznaczone są do ciągłej pracy, dlatego też ich wyposażenie jest bardzo specyficzne, gdyż składają się z dużych zbiorników na zanieczyszczenia, posiadają wydajne filtry oraz siła ssania jest o wiele większa w porównaniu ze zwykłymi odkurzaczami. W stosunkowo cichy sposób usuwają wszelkie pyły, kurze, alergeny i inne zanieczyszczenia, dzięki czemu ich wydajność umiarkowana jest na wysokim poziomie.

Stosunkowo proste i szybkie w obsłudze są MASZYNY JEDNOTARCZOWE, które relatywnie nie są skomplikowane pod względem budowy i służą do prowadzenia ręcznego przez użytkownika. Ich funkcjonalność i kompaktowy rodzaj doskonale sprawdzają się przy całkowitym czyszczeniu i polerowaniu w trudnodostępnych miejscach. Główną ich zaletą jest to, że mają szeroki zakres zastosowań w pielęgnacji posadzek twardych i tekstylnych. Innowacyjną metodą w zadbaniu o czystość jest korzystanie z ZESTAWÓW DO MYCIA WODĄ DEMINERALIZOWANĄ, która jest pozbawiona wszelkich zanieczyszczeń i minerałów. Stosowane są do czyszczenia okien, elewacji szklanych, bram metalowych i różnych innych nawierzchni.

Głównym atutem stosowania wody demineralizowanej jest to, że po umyciu nie pozostają żadne zacieki, osady i charakterystyczne plamy. Zestawy stanowią bezpieczeństwo użytkowania, a także wysoką wydajność urządzenia. Szczególne AKCESORIA do wszystkich maszyn w naszej ofercie czynią z nich urządzenia wielofunkcyjne. Dlatego polecamy zapoznać się z pełną ofertą naszym profesjonalnych maszyn czyszczących.