Filtruj według

Podkategorie
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Dozowniki i stojaki

TORK DOZOWNIK DO MYDŁA W PIANIE Z SENSOREM STAL

Cena 364,00 zł brutto
Dostępność: Brak na stanie
TORK DOZOWNIK DO MYDŁA W PIANIE Z SENSOREM-STAL SZCZOTKOWANA, ZABEZPIECZONA POWŁOKĄ NA KTÓREJ NIE ZOSTAJĄ PLAMY I ODCISKI PALCÓW.

TORK DOZOWNIK ŚCIENNY DO CZYŚCIW

Cena 211,37 zł brutto
Dostępność: Brak na stanie
TORK DOZOWNIK ŚCIENNY DO CZYŚCIW W MAŁYCH ROLACH BIAŁO-TURKUSOWY

Nowoczesny system dozowania odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu stałej czystości zarówno w domu, miejscu pracy, jak i w użytku miejsc publicznych. Idealnie sprawdza się w szpitalach, szkołach, biurach, restauracjach, hotelach i innych miejscach o natężonym ruchu. Polecamy Dozowniki do ręczników jednorazowych, z których można skorzystać w łatwy i szybki sposób, gwarantujące zachowanie zasad higieny i bezpieczeństwa użytkowania. Dozownik zapewnia dużą oszczędność w eksploatowaniu ręczników papierowych, gdyż użytkownik pobiera tyle ilości ręcznika, ile jest mu potrzebna.

Dzięki temu, że cała rolka ręcznika znajduje się w dozowniku, nie występuje ryzyko pojawienia się na nim chorobotwórczych drobnoustrojów. Do prawidłowego korzystania z łazienek polecamy niezawodne Dozowniki do papieru toaletowego, w których umieszczane są pokaźne zawartości tworzywa i dzięki czemu eliminowana jest konieczność ich częstej wymiany.

Charakteryzują się przede wszystkim oszczędnością i funkcjonalnością, która zapewnia luksusowe warunki korzystania zarówno dla dużej liczby gości, jak i wąskiemu gronu użytkowników. W naszej ofercie znajdziecie Państwo niezwykle solidne, starannie wyselekcjonowane i wytrzymałe Dozowniki na chusteczki higieniczne i Dozowniki na serwetki.Dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i wielkościowych. Eleganckie, stylowe, a zarazem wyjątkowo trwałe dopasują się do każdego rodzaju pomieszczenia.

Polecamy także szeroki zakres Dozowników do mydła i piany, dzięki którym utrzymanie stałej higieny rąk stanie się czynnością łatwą, szybką i zadowalającą. Sprawdzają się one w najróżniejszych lokalizacjach i zaskakują swoją funkcjonalnością, a co za tym idzie, są bardzo oszczędne w użytkowaniu oraz mogą być wielokrotnie uzupełniane, bez obawy o ich degradację. Nowoczesnym sposobem w zadbaniu o świeży zapach w domu, czy też miejscu pracy są Dozowniki do odświeżaczy powietrza i Dozowniki do wkładek zapachowych.

Pomagają w neutralizowaniu nieprzyjemnych zapachów poprzez stopniowe uwalnianie orzeźwiających aromatów, tak aby świeżość pozostawała na dłużej. Niezawodne są również Dozowniki do nakładek sedesowych, które stanowią praktyczny dodatek do wyposażenia łazienek, pozwalając na higieniczne korzystanie z toalety. Dzięki pojedynczemu dozowaniu nakładek, zapewnia wyższy poziom przestrzegania czystości. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest stosowanie stabilnych Stojaki na czyściwa w miejscach do tego przeznaczonych w zależności od rodzaju wykonywanej pracy.

Sprawdzają się w utrzymaniu całkowitej czystości i ze względu na ich budowę, stają się równie funkcjonalne, jak i proste w użytkowaniu. Wszystkie oferowane przez nas dozowniki i stojaki cechują się trwałością oraz odpornością na uszkodzenia.