Filtruj według

Podkategorie
Producenci
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Odświeżacze

Skuteczność wyzbywania się nieprzyjemnych zapachów w domu, pracy i miejscach publicznych staje się codziennym wyzwaniem dla wszystkich osób, pragnących utrzymać nieskazitelny, a także ulubiony zapach. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo Neutralizatory zapachów oraz jakościowe Odświeżacze powietrza, Pomagają neutralizować przykre zapachy z kanalizacji, gastronomiczne, po substancjach chemicznych, zwierzętach oraz papierosach.

Każdy z odświeżaczy na dłuższy czas pozostawia przyjemną woń. Szeroka gama wszystkich zapachów umożliwia dobranie konkretnego aromatu do danego typu pomieszczenia. Do miejsc publicznych, biur, restauracji, hoteli zalecamy zapach delikatny i subtelny, natomiast bardziej intensywne i słodkie aromaty idealnie pasują do łazienek.

Znakomitym sposobem utrzymania całkowitej świeżości toalet jest korzystanie z Wkłady do pisuarów oraz Kostki zapachowe. Umożliwiają szybko i długotrwale zadbać o przyjemnośc korzystania z pomieszczeń oraz sprawić, że możemy cieszyć się swoim ulubionym zapachem w każdcyh watunkach.